محل تبلیغات شما
من یه مجموعه ورزشی دارم و میخواستم چند وقت پیش برای سالن فوتسالش کفپوش ورزشی بگیرم ولی متاسفانه هر جا که قیمت میکردم قیمت های بالایی برای کفپوش ورزشی بهم میدادن یا میگفتن که این کفپوش ها هیچ ضمانت یا گارانتی نداره یکی از دوستای مجازیم تو اینستاگرام کارش معماری بود ازش سوال کردم و بهم گفت که وارد لینک http://www.sakhtemoon.com/list/sport-flooring/ بشم و یه نگاهی به سایت بندازم خلاصه وارد سایت شدم و رفتم تو قسمت کفپوش ورزشی و با دو سه تا فروشنده ارتباط برقرار کردم که بلاخره تونستم با یکی از فروشنده ها به توافق برسم و کفپوش ورزشی رو ازش بخرم بعد از خرید به دلیل اینکه این شرکت کار نصب انجام نمیدادن باید دنبال یه نصاب خوب میگشتم که خود فروشنده بهم گفت برم تو قسمت نصب کفپوش سایت ساختمون دات کام و از اون جا نصاب رو بگیرم چون میگفت اکثرا آشنای خودش هستن و میتونن سریع کارم رو راه بندازن واقعا عالی بود و برای من رازی کننده بود هم کارام سریع انجام شد هم اینکه تمام کارایی که میخواستم تونستم انجام بدم.

آنتی ویروس مناسب و ویژگی های آن

با هتلوکس هتل را آنلاین رزرو و گردشگری را آسان کنید

مجموعه ورزشی من و تهیه کفپوش ورزشی برای سالن فوتسال.....

ورزشی ,کفپوش ,بهم ,رو ,تو ,فروشنده ,کفپوش ورزشی ,برای سالن ,یکی از ,مجموعه ورزشی ,بهم گفت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

imocenor خبر ورزشی وبلاگ نمایندگی عطار نیشابور bedmitikvia Howard's receptions همسفران نمایندگی شفا ♡☆Lady Miraculous Fanfic☆♡ riecorolu rojhelab downgulenske